Zadzwoń: Napisz: Change language:

Strony
i sklepy internetowe

Strony i sklepy internetowe, które tworzymy, są nowoczesne, responsywne, przyjemne dla oka, intuicyjne w użytkowaniu. W trakcie pracy nad zleceniem ważny jest dla nas każdy detal. To detale budują jakość realizacji, a my stawiamy na jakość. Referencje od naszych klientów potwierdzają, że to się opłaca!

Nasza oferta

 • Strony internetowe
  Strony internetowe

  Tworzymy efektywne, użyteczne, proste w obsłudze, dostosowujące się do wielkości ekranu urządzenia, z panelem CMS.

 • Sklepy internetowe
  Sklepy internetowe

  Sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Wykonane przez nas sklepy internetowe sprzedają najlepiej.

 • Projekty graficzne
  Projekty graficzne

  Projektujemy na potrzeby internetu i druku: bannery, logotypy, ulotki, wizytówki, katalogi, billboardy, plakaty i inne.

Proces tworzenia realizacji

 • Analiza potrzeb i oczekiwań klienta

  Przygotuj się na wiele pytań. W przypadku większych realizacji prosimy klienta o wypełnienie briefa. Chcemy jak najlepiej poznać założenia i cel tworzenia projektu. Taka wiedza to klucz do stworzenia realizacji, która spełni oczekiwania klienta.

 • Przygotowanie oferty

  Wiemy już, czego oczekuje od nas klient. Gotowy jest też pomysł na wykonanie realizacji. Tworzymy ofertę i przedstawiamy ją klientowi. Po uzyskaniu akceptacji ustalamy szczegóły (m.in. budżet, termin wykonania) i podpisujemy umowę.

 • Projekt graficzny

  Zatwierdzony przez klienta projekt graficzny trafia w ręce programistów. Efektem ich pracy jest kompletna wersja witryny internetowej, która będzie dostępna w sieci pod wybraną domeną. Realizację można uznać za ukończoną!

 • Kodowanie, programowanie i wdrożenie

  Pracę nad zleceniem rozpoczynamy od wykonania projektu graficznego. Przedstawiamy klientowi do akceptacji opracowany układ graficzny serwisu www oraz zasady nawigacji na stronie. W tym momencie jest czas na zgłaszanie poprawek przez klienta.