Zadzwoń: Napisz: Change language:

Aplikacje
dla biznesu

Tworzymy wydajne, nowoczesne i elastyczne oprogramowanie na zamówienie, dopasowane do Państwa określonych wymagań. Tworzone przez nas systemy pozwalają szybko i sprawnie reagować na szybko zmieniające się warunki rynkowe oraz dostosować do nich strukturę firmy.

Nasza oferta

 • Systemy B2B, B2C i C2C
  Systemy B2B, B2C i C2C

  Oferowane przez nas systemy nie tylko usprawniają pracę, ale przede wszystkim zmniejszają koszty operacyjne Twojej firmy.

 • Platformy CRM i ERP
  Platformy CRM i ERP

  Nasze rozwiązania zwiększają wydajność produkcji, wspomagają wyniki sprzedażowe oraz koordynują działaniami operacyjnymi firmy.

 • Aplikacje mobilne
  Aplikacje mobilne

  Projektujemy i tworzymy aplikacje działające na platformach mobilnych Android oraz iOS – takich jak smartphony, tablety, smartwatche.

Proces tworzenia realizacji

 • Analiza oczekiwań i określenie wymagań

  Prace rozpoczynamy od szczegółowej analizy oczekiwań wobec systemu. Zbieramy informacje, a także ustalamy wszystkie kluczowe funkcjonalności – ich zakres oraz sugestie dotyczące automatyzacji i architektury procesów. Prawidłowe określenie założeń projektu decyduje o jego sukcesie.

 • Projektowanie

  Na podstawie zebranych informacji i dokonanej analizie wymagań nasz zespół projektowy tworzy projekt funkcjonalny. Dzięki temu możemy zaprezentować Klientowi prototyp przyszłego systemu. Podczas prezentacji prototypu funkcjonalnego zgłaszane są ewentualne uwagi co do zasad działania systemu.

 • Testowanie

  Po wykonaniu implementacji, gotowy system jest poddawany testom funkcjonalnym, wydajnościowym i bezpieczeństwa przez nasz dział kontroli jakości oprogramowania. Jest on również udostępniony klientowi do prowadzenia testów w celu ostatecznej weryfikacji.

 • Implementacja

  Na podstawie zaakceptowanego projektu funkcjonalnego i zgodnie ze sporządzoną specyfikacją techniczną systemu, zespół wdrożeniowy przystępuje do realizacji projektu. Na tym etapie nie należy nie należy już zmieniać wcześniej ustalonej funkcjonalności.

 • Wdrożenie

  Po pomyślnym przejściu testów, zaakceptowaniu systemu przez klienta i upewnieniu się, że system jest wolny od wad – następuję jego instalacja, uruchomienie, dostosowanie oprogramowania oraz udostępnienie użytkownikom końcowym. Zostaje również przekazana kompletna dokumentacja.

 • Rozwój oprogramowania i opieka

  Stworzone przez nas oprogramowanie nie jest w jakikolwiek sposób ograniczone. Istnieje również o nowe funkcjonalności i dalszy rozwój w określonym kierunku. Zapewniamy opiekę techniczną, szkolenia i konsultacje w zakresie stworzonego przez nas systemu.